Hakkımızda

Mimar GÜLDEM COŞUT ve Yüksek Mimar YAŞAR COŞUT tarafından 2004 yılında İstanbul Etiler’de butik bir mimarlık ofisi olarak kurulan ‘YG Tasarım Mimarlık’ mimari proje, iç mimarlık, uygulama ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Stil sahibi, estetik ve özgün mekanlar tasarlayan YG Mimarlık, müşterilerine daha farklı ve kaliteli bir hizmet verebilmek için 2012 yılında ‘YG Design’ markasını oluşturarak Florya’da ilk showroom ve ofis merkezini, 2013 yılında da Bahçeşehir’de yer alan showroom mağazasını açmıştır.

2016 yılından itibaren bir dünya markası olan Scavolini ile yollarını birleştiren YG Mimarlık, ‘Scavolini Store’ ünvanı ile İtalya’nın önde gelen mutfak markasını temsil etmektedir.

YG Mimarlık, kişiye ve mekana özel tasarımların yanı sıra YG Design çatısı altında dünyaca ünlü tasarım markalarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Seramikten parkeye, banyo dolabından vitrifiyeye, radyatörden şömineye, duvar kağıdından zemin-duvar kaplamalarına kadar geniş bir ürün yelpazesini Florya Bahçeşehir’de bulunan konsept mağazalarında sergilemektedir.

YG Mimarlık & YG Design, her gün değişen, gelişen ve işlevsel tasarımlarıyla sizlere düşlediğiniz yaşam alanlarını sunmak ve sizleri farklı kılacak tasarımlarla buluşturmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.